Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10064-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1K την ημέρα
Συχνότητα: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφές
| Α. Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 1561/1575MHz |
| Α.Σ.Κ. | <= 2.0 |
| Κέρδος Κεραίας | 2dBi |
| Αποδοτικότητα | ≈78% |
| Πόλωση | Γραμμική |
| Αντίσταση | 50 Ohm |
| Β. Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος Συνδετήρα | SMA-J |
| Διαστάσεις | φ12*135mm |
| Χρώμα | TPEE+PC Μαύρο |
| Βάρος | 0.01Kg |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Δεδομένα Δοκιμής Παραμέτρων S Κεραίας
2.1 VSWR![]()
2.2 Συνολική Αποδοτικότητα & Κέρδος
|
Συχνότητα (MHz) |
1570.0 |
1571.0 |
1572.0 |
1573.0 |
1574.0 |
1575.0 |
1576.0 |
1577.0 |
1578.0 |
1579.0 |
1580.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
2.18 |
2.19 |
2.18 |
2.15 |
2.14 |
2.13 |
2.07 |
2.02 |
2.00 |
1.99 |
1.98 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
78.16 |
78.45 |
78.55 |
78.53 |
78.56 |
78.78 |
77.90 |
77.33 |
77.06 |
76.98 |
77.02 |
2.2 Διάγραμμα Ακτινοβολίας
| 3D | 2D-Οριζόντιο | 2D-Κάθετο | |
| 1560MHz | |||
| 1575MHz | |||
| 1602MHz |