Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10669-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1K την ημέρα
Συχνότητα: |
470-510MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
1dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
470-510MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
1dBi |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 470-510MHz |
| Σ.Υ.Ρ. | <= 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 1dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈46% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | SMA-J |
| Διάσταση | ¢12*135mm |
| Χρώμα | TPEE+PC Μαύρο |
| Βάρος | 00,01 κιλά |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος
|
Συχνότητα (MHz) |
470.0 |
475.0 |
480.0 |
485.0 |
490.0 |
495.0 |
500.0 |
505.0 |
510.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
-Ούτε ένα.06 |
0.27 |
0.42 |
0.82 |
0.76 |
0.80 |
0.71 |
0.84 |
0.87 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
38.22 |
41.37 |
42.74 |
47.22 |
47.60 |
49.20 |
49.10 |
50.89 |
51.27 |
![]()
2.2 Σχήμα ακτινοβολίας
| 3D | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | |
| 470MHz | |||
| 490MHz | |||
| 510MHz |