Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10074-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: RMB
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
5dBi |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
Συχνότητα: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
5dBi |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
3.7-4.2G 3700-4200MHz UWB κανάλι 2 ολιδεύθυνση 5dbi αδιάβροχη κεραία fishtail
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 3700-4200MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈ 68% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 360° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 30±5° |
| Μέγιστη ισχύς | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | Ν. Τζέι |
| Διάσταση | Φ22,5*195mm |
| Βάρος | 00,07 κιλά |
| Υλικό ραδόμου | ABS (Γκρι) |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
| Προστασία από φωτισμό | Δικτύωση |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
![]()
|
Συχνότητα (MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
4.63 |
4.21 |
4.09 |
4.16 |
4.19 |
4.60 |
4.28 |
4.31 |
3.81 |
3.33 |
3.24 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
80.13 |
78.24 |
80.93 |
81.85 |
81.41 |
83.01 |
79.01 |
83.19 |
79.84 |
78.43 |
77.19 |
| 3D | 2D-Οριζόντια | 2D-Βόρειος | |
| 3700MHz | |||
| 3950MHz | |||
| 4200MHz |