Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10176-Α
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: RMB
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
Συχνότητα: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
1. Προδιαγραφές
| Α. Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 3700-4200MHz |
| Αντίσταση | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Κέρδος Κεραίας | 2dBi |
| Αποδοτικότητα | ≈84% |
| Πόλωση | Γραμμική |
| Οριζόντιο Εύρος Δέσμης | 360° |
| Κατακόρυφο Εύρος Δέσμης | 45±10° |
| Μέγιστη Ισχύς | 50W |
| Β. Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος Συνδετήρα | SMA-J |
| Διαστάσεις | Φ16*100mm |
| Βάρος | 0.03Kg |
| Υλικό Καλύμματος | Ίνες Γυαλιού (Λευκό) |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Ονομαστική Ταχύτητα Ανέμου | 36.9m/s |
| Προστασία από Κεραυνούς | DC Γείωση |
2. Κεραία - Δεδομένα Δοκιμής Παραμέτρων S
2.1 VSWR
![]()
|
Συχνότητα(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
2.84 |
2.86 |
3.14 |
3.26 |
3.22 |
3.26 |
3.14 |
3.24 |
2.83 |
2.75 |
2.56 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
81.12 |
80.35 |
86.40 |
91.07 |
88.76 |
88.74 |
85.04 |
87.61 |
81.38 |
80.31 |
78.68 |
| 3D | 2D-Οριζόντιο | 2D-Κατακόρυφο | |
| 3700MHz | |||
| 3950MHz | |||
| 4200MHz |