Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-12196-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
10DBI |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
Συχνότητα: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
10DBI |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 6250-6750MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 10dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈73% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 360° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 7-8° |
| Μέγιστη ισχύς | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμος SMA |
| Διάσταση | Φ16*450 mm |
| Βάρος | 0.12 κιλά |
| Υλικό ραδόμου | Φύλλα γυαλί |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
| Προστασία από φωτισμό | Δικτύωση |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος (dBi) |
Αποτελεσματικότητα (%) |
|
6250 |
9.6 |
76.3 |
|
6300 |
9.1 |
69.0 |
|
6350 |
9.5 |
74.2 |
|
6400 |
9.6 |
72.2 |
|
6450 |
9.4 |
70.2 |
|
6500 |
9.9 |
77.0 |
|
6550 |
10.1 |
77.3 |
|
6600 |
9.7 |
71.7 |
|
6650 |
9.8 |
73.0 |
|
6700 |
9.7 |
72.5 |
|
6750 |
9.7 |
72.9 |
| 3D | 2D-Οριζόντια | 2D-Βόρειος | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |