Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10271-Α
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1 χλμ. την ημέρα
Συχνότητα: |
1500-1600Μ |
VSWR: |
<2 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
1500-1600Μ |
VSWR: |
<2 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 |
GPS 1500-1600M παντομετρική 2dbi παθητική αναδιπλούμενη κεραία από ελαστικό ραβδί
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 1500-1600MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2 |
| Κέρδος | 2dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈70% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Οριζόντια πλάτος δέσμης | 360° |
| Βιόνιο πλάτος δέσμης | 60° |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | SMA-J |
| Διάσταση | Φ13*209mm |
| Βάρος | 00,02 κιλά |
| Υλικό ραδόμου | PBT+PC |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Συχνότητα (MHz) |
1570.0 |
1571.0 |
1572.0 |
1573.0 |
1574.0 |
1575.0 |
1576.0 |
1577.0 |
1578.0 |
1579.0 |
1580.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
2.07 |
2.05 |
2.02 |
1.97 |
1.94 |
1.91 |
1.82 |
1.77 |
1.74 |
1.72 |
1.72 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
77.01 |
76.91 |
76.51 |
75.93 |
75.37 |
75.05 |
73.79 |
72.99 |
72.59 |
72.48 |
72.48 |
| 3D | 2D-Οριζόντια | 2D-Βόρειος | |
| 1558MHz | |||
| 1580MHz | |||
| 1602MHz |