Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10689-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1 χλμ. την ημέρα
Συχνότητα: |
868MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
1DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
868MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
1DBI |
Αντίσταση: |
50 |
SMA-J 868M LoRa Gateway ολικοκατευθυνόμενη αναδιπλούμενη πλαστική κεραία 10x109mm
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 868MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2.0 |
| Κέρδος | 1dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈43% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Μέγιστη ισχύς | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | SMA -J |
| Διάσταση | Φ10*109mm |
| Βάρος | 00,01 κιλά |
| Υλικό κεραίας | ABS μαύρο |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος
|
Συχνότητα (MHz) |
863.0 |
864.0 |
865.0 |
866.0 |
867.0 |
868.0 |
869.0 |
870.0 |
871.0 |
872.0 |
873.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
0.98 |
1.01 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.07 |
1.09 |
1.12 |
1.14 |
1.17 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
41.16 |
41.65 |
42.10 |
42.30 |
42.48 |
42.69 |
42.92 |
43.16 |
43.39 |
43.58 |
43.71 |
2.2 Σχήμα ακτινοβολίας
| 3D | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | |
| 863MHz | |||
| 868MHz | |||
| 873MHz |