Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10459-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 5K ανά ημέρα
Συχνότητα: |
2400-2500/5150-5850M |
VSWR: |
<2 |
Κέρδος αιχμής: |
3dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
2400-2500/5150-5850M |
VSWR: |
<2 |
Κέρδος αιχμής: |
3dBi |
Αντίσταση: |
50 |
RP SMA-J 2.4/5.8G 2400-2500/5150-5850M 3dbi ολικής κατευθύνσεως Wi-Fi Bluetooth ZigBee πλαστική ράβδος κεραία 10x109mm
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 2400-2500/5150-5850MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2 |
| Κέρδος | 3dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈65% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 360° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 40±5° |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Διάσταση | Φ10*109mm |
| Βάρος | 00,01 κιλά |
| Υλικό ραδόμου | PBT+PCΜαύρο |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Συχνότητα (MHz) |
2400.0 |
2410.0 |
2420.0 |
2430.0 |
2440.0 |
2450.0 |
2460.0 |
2470.0 |
2480.0 |
2490.0 |
2500.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
2.67 |
2.63 |
2.59 |
2.62 |
2.69 |
2.70 |
2.59 |
2.40 |
2.48 |
2.60 |
2.56 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
67.13 |
67.52 |
66.78 |
65.84 |
65.36 |
66.56 |
67.15 |
66.13 |
65.99 |
65.52 |
65.54 |
|
Συχνότητα (MHz) |
5150 |
5200 |
5250 |
5300 |
5350 |
5400 |
5450 |
5500 |
5550 |
5600 |
5650 |
5700 |
5750 |
5800 |
5850 |
|
Κέρδος (dBi) |
1.84 |
1.89 |
2.03 |
2.33 |
2.21 |
2.37 |
2.72 |
2.68 |
2.64 |
2.81 |
2.89 |
2.95 |
3.11 |
3.14 |
3.35 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
56.76 |
57.26 |
59.14 |
62.14 |
60.51 |
62.11 |
66.22 |
63.83 |
63.98 |
65.57 |
66.46 |
69.67 |
71.63 |
71.69 |
76.19 |
| 3D | 2D-Οριζόντια | 2D-Βόρειος | |
| 2400MHz | |||
| 2450MHz | |||
| 2500MHz |
| 3D | 2D-Οριζόντια | 2D-Βόρειος | |
| 5150MHz | |||
| 5500MHz | |||
| 5850MHz |