Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10815-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1K την ημέρα
Συχνότητα: |
400-470MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
-1dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
400-470MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
-1dBi |
Αντίσταση: |
50 |
SMA-J LoRa 400-470M433M Πανδιάστατη πλαστική λαστιχένια ράβδο αναδιπλούμενη κεραία 13x196mm
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 400-470MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2.0 |
| Κέρδος | -1dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈35% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Μέγιστη ισχύς | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | SMA -J |
| Διάσταση | Φ13*196mm |
| Βάρος | 00,02 κιλά |
| Υλικό κεραίας | ABS μαύρο |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος
|
Συχνότητα (MHz) |
400 |
410 |
420 |
430 |
440 |
450 |
460 |
470 |
|
Κέρδος (dBi) |
- Ένα.4 |
- Ένα.7 |
- Ένα.8 |
- Ένα.7 |
- Ένα.8 |
- Ένα.8 |
- Ένα.7 |
- Ένα.5 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
31.6 |
31.4 |
30.7 |
30.7 |
30.8 |
32.4 |
34.0 |
37.1 |
![]()
2.2 Σχήμα ακτινοβολίας
| 3D | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | |
| 400MHz | |||
| 430MHz | |||
| 470MHz |