Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10339-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1K την ημέρα
Συχνότητα: |
840±15MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
840±15MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
2dBi |
Αντίσταση: |
50 |
840M ολικοκατευθυνόμενη ελαστική κεραία για τη μετάδοση βίντεο από μη επανδρωμένα αεροσκάφη 13x196mm
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 840±15MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2.0 |
| Κέρδος | 2dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈35% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Μέγιστη ισχύς | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | SMA -J |
| Διάσταση | Φ13*196mm |
| Βάρος | 00,02 κιλά |
| Υλικό κεραίας | ABS μαύρο |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος
|
Συχνότητα (MHz) |
835.0 |
836.0 |
837.0 |
838.0 |
839.0 |
840.0 |
841.0 |
842.0 |
843.0 |
844.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
2.38 |
2.34 |
2.31 |
2.27 |
2.22 |
2.16 |
2.17 |
2.17 |
2.16 |
2.14 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
70.32 |
70.42 |
70.49 |
70.45 |
70.26 |
69.88 |
70.47 |
70.89 |
71.15 |
71.33 |
|
Συχνότητα (MHz) |
845.0 |
846.0 |
847.0 |
848.0 |
849.0 |
850.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
2.13 |
2.11 |
2.08 |
2.06 |
2.04 |
2.03 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
71.49 |
71.43 |
71.39 |
71.37 |
71.39 |
71.44 |
![]()
2.2 Σχήμα ακτινοβολίας
| 3D | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | |
| 835MHz | |||
| 842MHz | |||
| 850MHz |