Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10469-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1K την ημέρα
Συχνότητα: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Κέρδος αιχμής: |
5dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Κέρδος αιχμής: |
5dBi |
Αντίσταση: |
50 |
N αρσενικό 2.4G 2400-2500M Αντένα Bluetooth Wi-Fi δρομολογητής Αντένα ολικής κατεύθυνσης μη επανδρωμένου αεροσκάφους τηλεχειρισμού αναδιπλώσιμος καουτσούκ σωλήνα κεραία 13x204mm
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 2400-2500MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2 |
| Κέρδος | 5dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈72% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 360° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 35±5° |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | Ν. Τζέι |
| Διάσταση | Φ13*204mm |
| Βάρος | 00,02 κιλά |
| Υλικό ραδόμου | PBT+PC μαύρο |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR![]()
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Συχνότητα (MHz) |
2400.0 |
2410.0 |
2420.0 |
2430.0 |
2440.0 |
2450.0 |
2460.0 |
2470.0 |
2480.0 |
2490.0 |
2500.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
4.49 |
4.49 |
4.48 |
4.46 |
4.56 |
4.57 |
4.62 |
4.45 |
4.38 |
4.27 |
4.12 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
75.33 |
74.59 |
72.72 |
71.58 |
72.76 |
74.43 |
76.52 |
72.83 |
70.60 |
68.96 |
68.85 |
| 3D | 2D-Οριζόντια | 2D-Βόρειος | |
| 2400MHz | |||
| 2450MHz | |||
| 2500MHz |