Λεπτομέρειες για το προϊόν
Place of Origin: China
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Model Number: LZANT-11533-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Minimum Order Quantity: 10
Delivery Time: 15 days
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 500 per day
Συχνότητα: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
3dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
3dBi |
Αντίσταση: |
50 |
UWB Channel 5 6250-6750M πανκατευθυντική κεραία μικρού μανιταριού οροφής
1. Προδιαγραφή
| A. Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 6250-6750MHz |
| S.W.R. | <= 1.8 |
| Κέρδος κεραίας | 3dBi |
| Πολικότητα | Κάθετη |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 360° |
| Κάθετο εύρος δέσμης | 42-56° |
| Αντίσταση | 50Ohm |
| Μέγιστη ισχύς | 50W |
| B. Χαρακτηριστικά Υλικού & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμος N-K |
| Διάσταση | φ86*40mm |
| Υλικό θόλου | ABS |
| Βάρος | 0.09Kg |
| C. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Υγρασία λειτουργίας | <95% |
| Αξιολογημένη ταχύτητα ανέμου |
36.9m/s |
2. Κεραία - Δεδομένα δοκιμής παραμέτρων S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Συνολική απόδοση & κέρδος:
|
Συχνότητα(MHz) |
6200 |
6250 |
6300 |
6350 |
6400 |
6450 |
6500 |
6550 |
6600 |
6650 |
6700 |
6750 |
6800 |
|
Κέρδος (dBi) |
3.6 |
4.0 |
3.8 |
3.6 |
3.6 |
3.3 |
3.1 |
3.3 |
4.0 |
3.8 |
3.9 |
3.1 |
3.5 |
|
Απόδοση (%) |
77.1 |
87.5 |
83.5 |
77.9 |
77.7 |
74.3 |
72.1 |
77.1 |
85.3 |
78.7 |
83.3 |
69.8 |
76.3 |
| Port1 | 3D | 2D-Οριζόντιο | 2D- Κάθετο |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |