Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10120-B
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: RMB
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
5dBi |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
Συχνότητα: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
5dBi |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
1. Specification
| A. Electrical Characteristics | |
| Frequency | 3700-4200MHz |
| Impedance | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Antenna Gain | 5dBi |
| Efficiency | ≈68% |
| Polarization | Linear |
| Horizontal Beamwidth | 360° |
| Vertical Beamwidth | 23-25° |
| Max Power | 50W |
| B. Material & Mechanical Characteristics | |
| Connector Type | N-J |
| Dimension | Φ16*200mm |
| Weight | 0.08Kg |
| Radome material | Fiberglass(Grey) |
| C. Environmental | |
| Operation Temperature | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Storage Temperature | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Rated Wind Velocity | 36.9m/s |
| Lighting Protection | DC Ground |
2. Antenna - S Parameter Test Data
2.1 VSWR
![]()
|
Frequency(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Gain (dBi) |
4.36 |
4.54 |
5.10 |
5.02 |
5.18 |
5.17 |
5.40 |
5.48 |
5.24 |
5.10 |
4.93 |
|
Efficiency (%) |
66.58 |
66.48 |
71.16 |
69.75 |
70.74 |
69.55 |
70.84 |
69.94 |
67.36 |
68.05 |
65.99 |
| 3D | 2D-Horizontal | 2D-Vertical | |
| 3700MHz | |||
| 3900MHz | |||
| 4200MHz |