Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10537-B
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: RMB
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
10DBI |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
Συχνότητα: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
10DBI |
Αντίσταση: |
50 Ohm |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 6250-6750MHz |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Σ.Υ.Ρ. | < 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 10dBi |
| Αποτελεσματικότητα | ≈60% |
| Πολαρισμός | Γραμμικό |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 360° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 8° |
| Μέγιστη ισχύς | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | Ν. Τζέι |
| Διάσταση | Φ20*450 mm |
| Βάρος | 0.32 κιλά |
| Υλικό ραδόμου | Γυαλί ίνες γκρι |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
| Προστασία από φωτισμό | Δικτύωση |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
![]()
|
ΣυχνότηταMHz) |
6250.0 |
6300.0 |
6350.0 |
6400.0 |
6450.0 |
6500.0 |
6550.0 |
6600.0 |
6650.0 |
6700.0 |
6750.0 |
|
Κέρδος (dBi) |
8.62 |
9.41 |
9.51 |
10.12 |
9.99 |
10.12 |
10.10 |
10.45 |
10.35 |
10.01 |
9.02 |
|
Αποδοτικότητα (%) |
58.50 |
62.30 |
57.05 |
61.87 |
59.62 |
61.61 |
60.40 |
62.37 |
59.20 |
59.65 |
54.34 |
| 3D | 2D-Οριζόντια | 2D-Βόρειος | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |