Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-12230-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
3300-3800MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
11DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
3300-3800MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
11DBI |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 3300-3800MHz |
| Σ.Υ.Ρ. | <= 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 11dBi |
| Πολαρισμός | V |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 45±5° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 40±5° |
| Φ/Β | > 27dB |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Μαξ. Δύναμη | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Διάσταση |
260*260*35mm |
| Υλικό ραδόμου | ABS |
| Βάρος | 00,6 κιλά |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Επιχείρηση υγρασία | < 95% |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος.dΒΙ) |
|
3300 |
10.0 |
|
3350 |
10.3 |
|
3400 |
10.4 |
|
3450 |
10.4 |
|
3500 |
10.0 |
|
3550 |
10.0 |
|
3600 |
10.9 |
|
3650 |
11.3 |
|
3700 |
11.5 |
|
3750 |
11.4 |
|
3800 |
11.6 |
| Λιμάνι 1 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 3300MHz | |||
| 3550MHz | |||
| 3800MHz |