Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-12008-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
2700-2900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
15dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
2700-2900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
15dBi |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 2700-2900MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Κέρδος Κεραίας | 15dBi |
| Πόλωση | ±45° |
| Οριζόντιο Εύρος Δέσμης | 22±2° |
| Κάθετο Εύρος Δέσμης | 22±2° |
| F/B | >25dB |
| Αντίσταση | 50Ohm |
| Μέγιστη Ισχύς | 50W |
| Β. Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος Συνδετήρα | 2*N-K |
| Διαστάσεις |
φ390*390*50mm |
| Υλικό Καλύμματος | ABS |
| Βάρος | 2.1Kg |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Υγρασία Λειτουργίας | <95% |
| Ονομαστική Ταχύτητα Ανέμου | 36.9m/s |
2. Κεραία - Δεδομένα Δοκιμής Παραμέτρων S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική Απόδοση & Κέρδος:
|
(())15.2 |
|
(Κ)Συχνότητα(MHz)15.2 |
||
|
2725 15.8 15.2 |
15.1 2750 15.7 2775 15.2 |
2725 15.8 15.2 |
15.1 2750 15.7 2775 15.2 |
|
|
2800 |
15.0 |
2800 |
2700MHz |
|
|
2825 |
15.4 |
2825 |
15.0 |
|
|
2850 |
2D-Κάθετο |
2850 |
2700MHz |
|
|
2875 |
3850MHz |
2875 |
2700MHz |
|
|
2900 |
Οριζόντιο & Κάθετο |
2900 |
15.0 |
|
|
2.3 Διάγραμμα Ακτινοβολίας |
Οριζόντιο & Κάθετο |
2.3 Διάγραμμα Ακτινοβολίας |
2D-Οριζόντιο |
|
|
Οριζόντιο & Κάθετο |
2D-Κάθετο |
Οριζόντιο & Κάθετο |
2700MHz |
|
|
Θύρα 2 |
Οριζόντιο & Κάθετο |
Θύρα 2 |
2D-Οριζόντιο |
|
|
3800MHz |
Οριζόντιο & Κάθετο |
3800MHz |
3850MHz |
|
| Θύρα 3 | |||
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Θύρα 4 | |||