Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-12011-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
1200-1300MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
8DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
1200-1300MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
8DBI |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 1200-1300MHz |
| Σ.Υ.Ρ. | <= 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 8dBi |
| Πολαρισμός | v |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 68-73° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 65° |
| Φ/Β | > 17dB |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Μαξ. Δύναμη | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | N γυναικεία σύνδεση |
| Διάσταση |
210*180*45mm |
| Υλικό ραδόμου | ABS |
| Βάρος | 0.37 κιλά |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Επιχείρηση υγρασία | < 95% |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος.dΒΙ) |
|
1200 |
8.6 |
|
1210 |
8.7 |
|
1220 |
8.8 |
|
1230 |
8.7 |
|
1240 |
8.7 |
|
1250 |
8.6 |
|
1260 |
8.6 |
|
1270 |
8.4 |
|
1280 |
8.4 |
|
1290 |
8.4 |
|
1300 |
8.0 |
| Λιμάνι 1 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 1200MHz | |||
| 1250MHz | |||
| 1300MHz |