Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-10786-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 την ημέρα
Συχνότητα: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
14dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
14dBi |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφές
| Α. Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Κέρδος Κεραίας | 14dBi |
| Πόλωση | ±45° |
| Οριζόντιο Εύρος Δέσμης | 67-70° |
| Κατακόρυφο Εύρος Δέσμης | 19-21° |
| F/B | >25dB |
| Αντίσταση | 50Ohm |
| Μέγιστη Ισχύς | 100W |
| Β. Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος Συνδετήρα | Συνδετήρας N-K |
| Διαστάσεις |
550*230*40mm |
| Υλικό Καλύμματος | ASA |
| Βάρος | 3.1Kg |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Υγρασία Λειτουργίας | <95% |
| Ονομαστική Ταχύτητα Ανέμου | 36.9m/s |
2. Κεραία - Δεδομένα Δοκιμής Παραμέτρου S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική Απόδοση & Κέρδος:
|
Συχνότητα(MHz) |
Κέρδος(dBi) |
|
1300 |
14.0 |
|
1325 |
14.2 |
|
1350 |
13.5 |
|
1375 |
13.7 |
|
1400 |
13.5 |
|
1425 |
13.0 |
|
1450 |
12.9 |
|
1475 |
12.8 |
|
1500 |
13.2 |
| Θύρα1 | 2D-Οριζόντιο | 2D-Κατακόρυφο | Οριζόντιο & Κατακόρυφο |
| 1300MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1500MHz |