Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-12007-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 την ημέρα
Συχνότητα: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
14dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
14dBi |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz |
| Σ.Υ.Ρ. | <= 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 14dBi |
| Πολαρισμός | ± 45° |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 30-35° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 30-35° |
| Φ/Β | > 25dB |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Μαξ. Δύναμη | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμος 2-N-K |
| Διάσταση |
390*390*50mm |
| Υλικό ραδόμου | ABS |
| Βάρος | 10,7 κιλά |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Επιχείρηση υγρασία | < 95% |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Ποrt 1(+45Γ) |
|
Ποrt 2(-45Γ) |
||
|
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος.dΒΙ) |
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος.dΒΙ) |
|
|
1300 |
13.2 |
1300 |
13.4 |
|
|
1325 |
13.7 |
1325 |
13.4 |
|
|
1350 |
13.8 |
1350 |
13.6 |
|
|
1375 |
14.1 |
1375 |
14.1 |
|
|
1400 |
14.4 |
1400 |
14.4 |
|
|
1425 |
14.3 |
1425 |
13.9 |
|
|
1450 |
14.4 |
1450 |
14.3 |
|
|
1475 |
14.4 |
1475 |
14.4 |
|
|
1500 |
14.2 |
1500 |
14.4 |
|
| Λιμάνι 1 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 1300MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1500 MHz |