Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-11710-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
3800-3900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
9DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
3800-3900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
9DBI |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 3800-3900MHz |
| Σ.Υ.Ρ. | <= 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 9dBi |
| Πολαρισμός | ± 45° |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 65±5° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 65±5° |
| Φ/Β | > 27dB |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Μαξ. Δύναμη | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | 4*N-K |
| Διάσταση |
φ260*260*35mm |
| Υλικό ραδόμου | ABS |
| Βάρος | 0.73 κιλά |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Επιχείρηση υγρασία | < 95% |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Ποrt 1 |
|
Ποrt 2 |
|
Ποrt 3 |
|
Ποrt 4 |
||||
|
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος (dBi) |
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος (dBi) |
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος (dBi) |
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος (dBi) |
|||
|
3800 |
9.4 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.3 |
|||
|
3810 |
9.3 |
3810 |
9.4 |
3810 |
9.6 |
3810 |
9.1 |
|||
|
3820 |
9.3 |
3820 |
9.3 |
3820 |
9.4 |
3820 |
9.2 |
|||
|
3830 |
9.5 |
3830 |
9.7 |
3830 |
9.7 |
3830 |
9.4 |
|||
|
3840 |
9.6 |
3840 |
9.7 |
3840 |
9.9 |
3840 |
9.5 |
|||
|
3850 |
9.3 |
3850 |
9.7 |
3850 |
9.7 |
3850 |
9.3 |
|||
|
3860 |
9.4 |
3860 |
9.8 |
3860 |
9.8 |
3860 |
9.4 |
|||
|
3870 |
9.4 |
3870 |
9.8 |
3870 |
9.9 |
3870 |
9.3 |
|||
|
3880 |
9.3 |
3880 |
9.8 |
3880 |
9.8 |
3880 |
9.2 |
|||
|
3890 |
9.5 |
3890 |
9.9 |
3890 |
9.9 |
3890 |
9.4 |
|||
|
3900 |
9.4 |
3900 |
9.8 |
3900 |
9.9 |
3900 |
9.3 |
|||
| Λιμάνι 1 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Λιμάνι 2 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Λιμάνι 3 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Λιμάνι 4 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |