Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-11120-Α
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 5 χλμ. την ημέρα
Συχνότητα: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
4dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
4dBi |
Αντίσταση: |
50 |
Κεραία Beidou GPS 1561-1575MHz 4dBi διπλής λειτουργίας παθητική αδιάβροχη κατευθυντική
1. Προδιαγραφές
| Α. Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 1561-1575MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Κέρδος Κεραίας | 4dBi |
| Πόλωση | RHCP |
| Οριζόντιο Εύρος Δέσμης | 360° |
| Κατακόρυφο Εύρος Δέσμης | 100±10° |
| F/B | >27dB |
| Αντίσταση | 50Ohm |
| Μέγιστη Ισχύς | 50W |
| Β. Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος Συνδέσμου | Θηλυκός σύνδεσμος N |
| Διαστάσεις |
φ86*40mm |
| Υλικό Ραδομίου | ABS |
| Βάρος | 0.1Kg |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Υγρασία Λειτουργίας | <95% |
| Ονομαστική Ταχύτητα Ανέμου | 36.9m/s |
2. Κεραία - Δεδομένα Δοκιμής Παραμέτρων S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική Απόδοση & Κέρδος:
| Συχνότητα(MHz) | Κέρδος(dBi) | Απόδοση(%) |
| 1561 | 3.7 | 66.1 |
| 1562 | 3.7 | 65.8 |
| 1563 | 3.6 | 65.4 |
| 1564 | 3.5 | 64.8 |
| 1565 | 3.4 | 64.1 |
| 1566 | 3.4 | 63.6 |
| 1570 | 3.1 | 62.3 |
| 1571 | 3.2 | 63.5 |
| 1572 | 3.2 | 64.9 |
| 1573 | 3.3 | 66.2 |
| 1574 | 3.4 | 67.0 |
| 1575 | 3.4 | 67.2 |
| Θύρα1 | 3D | 2D-Οριζόντιο | 2D-Κατακόρυφο |
| 1561MHz | |||
| 1570MHz | |||
| 1575MHz |