Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-11092-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 2
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 ανά ημέρα
Συχνότητα: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
12DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
12DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Κεραία 703-803M 12dbi οκτώ θυρών διπλής πόλωσης κατευθυντικής, η οποία έχει το χαρακτηριστικό της δημιουργίας ενός μοτίβου πλήρους κάλυψης μέσω κατευθυντικής στόχευσης.
1. Προδιαγραφές
| Α. Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 703-803MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Κέρδος Κεραίας | 12dBi |
| Πόλωση | ±45° |
| Οριζόντιο Εύρος Δέσμης | 90±5° |
| Κάθετο Εύρος Δέσμης | 20±5° |
| F/B | >20dB |
| Αντίσταση | 50Ohm |
| Μέγιστη Ισχύς | 100W |
| Β. Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος Συνδετήρα | 8*N-K |
| Διαστάσεις | φ400*1200mm |
| Υλικό Καλύμματος | Ίνες Γυαλιού |
| Βάρος | 17Kg |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Υγρασία Λειτουργίας | <95% |
| Ονομαστική Ταχύτητα Ανέμου | 36.9m/s |
2. Δεδομένα Δοκιμής Παραμέτρων Κεραίας - S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική Απόδοση & Κέρδος:
|
ΘύραΘύρα 1 |
|
PΘύρα 2 |
||
|
71010.710.8 |
10.472011.072010.8 |
71010.710.8 |
10.472011.072010.8 |
|
|
730 |
11.7 |
730 |
11.3 |
|
|
740 |
11.7 |
740 |
11.5 |
|
|
750 |
11.5 |
750 |
11.3 |
|
|
760 |
11.7 |
760 |
11.8 |
|
|
770 |
Θύρα1 |
770 |
11.7 |
|
|
780 |
11.7 |
780 |
11.8 |
|
|
790 |
11.7 |
790 |
11.8 |
|
|
800 |
11.9 |
800 |
11.9 |
|
|
803 |
11.9 |
803 |
Οριζόντιο & Κάθετο |
|
|
2D-Οριζόντιο |
Θύρα1 |
2D-Οριζόντιο |
Οριζόντιο & Κάθετο |
|
|
750MHz |
2D-Οριζόντιο |
750MHz |
2D-Οριζόντιο |
|
|
2D-Κάθετο |
2D-Οριζόντιο |
2D-Κάθετο |
Οριζόντιο & Κάθετο |
|
| 750MHz | |||