Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-11093-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 2
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
9DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
9DBI |
Αντίσταση: |
50 |
2*N-K 703-803M 700M 800M 9dbi διπλής πόλωσης κατευθυντήρια κεραία για κεραία σταθμού βάσης
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 703-803MHz |
| Σ.Υ.Ρ. | <= 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 9dBi |
| Πολαρισμός | ± 45° |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 80±10° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 40±10° |
| Φ/Β | > 20dB |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Μαξ. Δύναμη | 100W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | 2*N-K |
| Διάσταση | 450*280*125mm |
| Υλικό ραδόμου | ΠΕΥΚ |
| Βάρος | 4.5 κιλά |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Επιχείρηση υγρασία | < 95% |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Ποrt 1 +45° |
|
Ποrt 2 -45° |
||
|
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος.dΒΙ) |
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος.dΒΙ) |
|
|
703 |
7.8 |
703 |
8.3 |
|
|
710 |
7.8 |
710 |
8.2 |
|
|
720 |
7.9 |
720 |
8.2 |
|
|
730 |
8.1 |
730 |
8.4 |
|
|
740 |
8.5 |
740 |
8.5 |
|
|
750 |
8.7 |
750 |
8.6 |
|
|
760 |
9.0 |
760 |
8.8 |
|
|
770 |
9.3 |
770 |
9.0 |
|
|
780 |
9.5 |
780 |
9.2 |
|
|
790 |
9.4 |
790 |
9.2 |
|
|
800 |
9.4 |
800 |
9.3 |
|
|
803 |
9.2 |
803 |
9.1 |
|
| Λιμάνι 1 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |
| Λιμάνι 2 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |