Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Leenz
Πιστοποίηση: RoHs
Αριθμό μοντέλου: LZANT-11653-A
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: 15 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500 την ημέρα
Συχνότητα: |
1150-1650 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
10DBI |
Αντίσταση: |
50 |
Συχνότητα: |
1150-1650 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Κέρδος αιχμής: |
10DBI |
Αντίσταση: |
50 |
1. Προδιαγραφή
| Α. Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 1561-1575MHz |
| Σ.Υ.Ρ. | <= 2.0 |
| Κέρδος κεραίας | 10dBi |
| Πολαρισμός | v |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 37-60° |
| Βιόνιο εύρος δέσμης | 37-60° |
| Φ/Β | > 20dB |
| Αντίσταση | 50 Ωμ |
| Μαξ. Δύναμη | 50W |
| Β. Χαρακτηριστικά υλικών και μηχανικών | |
| Τύπος συνδέσμου | N γυναικεία σύνδεση |
| Διάσταση |
256*256*40mm |
| Υλικό ραδόμου | ABS |
| Βάρος | 00,6 κιλά |
| Γ. Περιβαλλοντικά | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Επιχείρηση υγρασία | < 95% |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 360,9m/s |
2. Δεδομένα δοκιμής παραμέτρου κεραίας-S
2.1 VSWR
2.2 Συνολική αποδοτικότητα και κέρδος:
|
Συχνότητα ((MHz) |
Κέρδος.dΒΙ) |
|
1150 |
7.6 |
|
1200 |
6.5 |
|
1250 |
7.4 |
|
1300 |
7.7 |
|
1350 |
8.1 |
|
1400 |
9.8 |
|
1450 |
10.0 |
|
1500 |
9.8 |
|
1550 |
9.7 |
|
1600 |
9.5 |
|
1650 |
10.1 |
| Λιμάνι 1 | 2D οριζόντια | 2D-Κοντά | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| 1150MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1650MHz |